Altijd Geslaagd

Leuk leren, dichtbij huis. Een combinatie van vorming en vrije tijd. Cursussen, lezingen en workshops in je buurt. Interessant, nuttig en prettig tegelijk. Met een wagonnetje als een logo. Want de gemeente Geetbets, Glabbeek, Kortenaken, Landen, Linter, Zoutleeuw en Vormingplus Oost-Brabant koppelen hun wagons aan elkaar. Een uitnodiging om mee op de trein te springen en jezelf te verrijken. Met kennis, vaardigheden en een pak nieuwe vrienden. Instappen!

Sinds september 2014 kan je als inwoner van Glabbeek deelnemen aan dit gevarieerd vormingsaanbod! Alle vormingen vinden plaats in één van de deelnemende gemeenten. Ook de inschrijvingen gebeuren ‘dicht bij huis’. Je kan je online inschrijven op www.vormingplusob.be (Je kan hier ook naar doorklikken indien je één van onderstaande activiteiten aanklikt waarvoor je interesse hebt). Wie zich liever ter plaatse inschrijft kan zich op volgende inschrijfpunten inschrijven voor het ganse aanbod:

Bibliotheek Geetbets – Dorpsstraat 5 – 3450 Geetbets – (011 58 65 51 - bib@geetbets.be)
Cultuurdienst Gemeente Geetbets – Dorpsstraat 7 – 3450 Geetbets – (011 58 65 45 - rj@geetbets.be)
Bibliotheek Glabbeek – Stationsstraat 14 – 3381 Kapellen – Glabbeek (016 77 93 93 - bibliotheek@glabbeek.be)
Bibliotheek Kortenaken – Krawatenstraat 38 – 3470 Kortenaken (011 59 75 18 - kortenaken@bibliotheek.be)
Cultuurdienst Gemeente Kortenaken – Dorpsplein 35 – 3470 Kortenaken (011 58 62 72 - cultuurdienst@kortenaken.be)
Bibliotheek Landen – Stationsstraat 31A – 3400 Landen (011 88 79 06 - landen@bibliotheek.be)
Cultuurdienst Gemeente Landen – Stationsstraat 29 – 3400 Landen (011 88 03 16 - cultuur@landen.be)
Bibliotheek Linter - Grote Steenweg 66A – 3350 Linter (011 78 10 77 - linter@bibliotheek.be)
Gemeente Linter - Helen-Bosstraat 43 – 3350 Linter (011 78 91 30 - info@linter.be)
Bibliotheek Zoutleeuw - Vincent Betsstraat 16 – 3440 Zoutleeuw (011 78 45 48 - zoutleeuw@bibliotheek.be)
GC De Passant - Sint-Truidensesteenweg 1A – 3440 Zoutleeuw (011 59 12 17 - cultuur@zoutleeuw.be)

PROGRAMMA