aaa
rss
Printvriendelijke versie
PDF

Sportraad

Sport

Grotestraat 33
3380 Glabbeek
T 016/77.29.28
F 016/77.18.38
Wouter Heeren
sport@glabbeek.be

De sportraad is een gemeentelijk adviesorgaan dat de sport, de lichamelijke opvoeding en de openluchtrecreatie wil bevorderen voor alle inwoners van de gemeente.

Contacteren

De sportraad is bereikbaar via sportraad@glabbeek.be.

Dagelijks bestuur

WSC Kapellen

(Wielerwedstrijden inrichten)

Luc Vangoidsenoven

Dorpsstraat 81, 3381 Kapellen

016/77.72.83

lvan54@telenet.be

Toekomst Bunsbeek

(Veldvoetbal)

www.toekomstbunsbeek.be

Jean Pancken

Torenstraat 27, 3384 Attenrode-Wever

0475/67.50.31

jean.pancken@scarlet.be

Biljaar Clup Bunsbeek

(Golfbiljart)

Walter Staes

Pepinusfortstraat 23B, 3380 Bunsbeek

walter.staes@gmail.com

Glabbeekse Joggingclub

(Joggen)

www.glabbeeksejoggingclub.be 

Stijn Truyens

Veldbornstraat 4 / bus 4, 3300 Tienen

0494/86.14.90

Tora

(Jiujitsu)

www.ster.be/jiujitsu/tora

Ludwig Lens

Dorpsstraat 115, 3381 Kapellen

0476/92.04.38

Gunningruiters Vissenaken-Glabbeek

(Paardrijden)

Dries Arnauts

Ruekenbosstraat 18, 3380 Bunsbeek

Toekers Bunsbeek

(Wandelen)

www.toekers.be

Monique Vandenhove

Pepinusfortstraat 61

3380 Bunsbeek

K.V.Z. Glabbeek

(Veldvoetbal)

www.vzglabbeek.be

Pascal Cockx

Butschovestraat 1, 3384 Attenrode-Wever

bvba_cockx@telenet.be

Deskundige SVS

Jackie Cardinaels

Broekstraat 6, 3380 Bunsbeek

016/77.90.18

Sportfunctionaris

Wouter Heeren

Grotestraat 33, 3380 Glabbeek

016/77.29.28

sport@glabbeek.be

Schepen van Sport

Hilde Holsbeeks

Heideblokstraat 7, 3380 Bunsbeek

hilde.holsbeeks@glabbeek.be

Algemeen bestuur

ZVK Ter Linde

(zaalvoetbal)

Bart Hendrickx

Meenselbeekstraat 23A, 3380 Glabbeek

bart.hendrickx@getronics.com

10 mijl

(Joggings inrichten)

Jean Marie Bache

Valkenswaardlaan 2, 3300 Tienen

0475/91.34.64

jean-marie.bache@telenet.be

Hagelandse Wielerclub

(Wielerwedstrijden inrichten)

www.attenrode-feesten.be

Theophiel Allard

Torenstraat 60, 3384 Attenrode

016/77.78.67

WTC Club De Velperijders

(Wielertoerisme)

Paul Janssens

Baakstraat 5, 3380 Bunsbeek

016/77.13.93

WTC De Bergtrappers

(Wielertoerisme)

Marco Lambrechts

Attenrodestraat 45, 3391 Meensel-Kiezegem

016/25.03.08

marco.lambrechts@telenet.be

WTC De Glabbetrappers

(Wielertoerisme)

www.glabbetrappers.be

Kris Lentacker

Butschovestraat 10c, 3384 Attenrode

Boeslinterse Fietsvriendinnen

(Wielertoerisme)

Renilde Pierlet

Meenselbeekstraat13, 3380 Bunsbeek

renilde.pierlet@skynet.be

Glabbad

(Badminton)

Luc Frederickx

Craenenbroekstraat 5, 3380 GLabbeek

lucfrederickx@skynet.be

De Ware Boerenduivenbond

(Duivensport)

Yvan Depré

Kaalveldstraat 7, 3380 Glabbeek

016/77.98.03

De Arend Kapellen

(Duivensport)

Luc Vanderstukken

Dorpsstraat 36, 3381 Kapellen

016/77.24.71

Recht voor Allen

(Zanghaantjes)

Louis Stockx

Langstraat 21A, 3384 Attenrode

016/77.86.95

KOT - Krijt op tijd

(Biljart)

Remi Paenhuyzen

Varenbergstraat 18, 3381 Kapellen

016/77.01.22

De Speelvogels

(Biljart)

André Lambrechts

Torenstraat 39, 3384 Wever

016/77.77.01

lambrechts.andre@telenet.be

BC Windmoleke

(Biljart)

Hubert Kempeneers

Distelstraat 60, 3300 Tienen

Gunningenruitertjes Glabbeek-Vissenaken

(Ponyrijden)

www.lrvweb.be/clubsite.php?club=21038P

Karen Moermans

Waterstraat 55, 3300 Vissenaken

0479/20.70.98

karen.moermans@telenet.be

Boeslinterse Fietsvrienden

(wielertoerisme)

Freddy Andries

Meenselbeekstraat 7, 3380 Bunsbeek

freddy_andries@myoffice.mobistar.be

Traag Bergop Windmoleke

(mountainbiken)

Caubergs Luc

Solveldweg 2a, 3384 Glabbeek

0497/60.21.87

luc.caubergs@pandora.be

Deskundige seniorensport

Alfons Scheys

Stationsstraat 2, 3380 Glabbeek

Deskundige schoolsport

Benny Hermans

Walmersumstraat 55, 3380 Bunsbeek

Deskundige schoolsport

André Bruyninckx

Oude Diestsestraat, 3380 Bunsbeek

Deskundige

Danny Haesevoets

Kasseiweg, 3380 Glabbeek

Documenten

  1. Statuten (pdf, 26.8 kB)
  2. Erkenningsvoorwaarden (pdf, 5.1 kB)
  3. Aansluitingsformulier (pdf, 6.2 kB)
  4. Informatienota
  5. Sportsubsidiereglement (pdf, 74.5 kB)
  6. Jeugdsportsubsidiereglement (pdf, 57.4 kB)
Bookmark and Share