Samenstelling gemeenteraad

Gemeenteraad1
Klik om te vergroten

De OCMW-en gemeenteraad van Glabbeek bestaat uit 17 OCMW- en gemeenteraadsleden die deel uitmaken van 3 politieke fracties.
De meerderheid bestaat uit de Dorpspartij (12 zetels) en de oppositie uit CD&V (3 zetels) en SamenGROEN (2 zetels)

Dorpspartij
www.dorpspartij.be - www.facebook.com/GlabbeekseDorpspartij

Ceuleers Katrien - klein

Katrien CEULEERS
FRACTIELEIDER DORPSPARTIJ GEMEENTERAAD

Politieraadslid
Dorpsstraat 17, 3381 Kapellen
0495/94.49.72
katrien.ceuleers@glabbeek.be

Hendrickx Hans - klein

Hans HENDRICKX
SCHEPEN
Kasseiweg 4, 3380 Glabbeek
0479/29.89.26
hans.hendrickx@glabbeek.be

Ceuleers Katrien - klein

Hilde HOLSBEEKS
SCHEPEN
Heideblokstraat 7, 3380 Bunsbeek
016/77.26.62, 0476/34.54.82
hilde.holsbeeks@glabbeek.be

Reekmans Peter - klein

Peter REEKMANS
BURGEMEESTER
Dries 11B, 3380 Glabbeek
016/77.29.20 (kantoor gemeentehuis)
0473/56.25.68 (GSM)
peter.reekmans@glabbeek.be

Secretariaat Burgemeester
016/77.29.21
secretariaat.burgemeester@glabbeek.be

Sterkendries Yvette - klein

Yvette STERKENDRIES
FRACTIELEIDER DORPSPARTIJ OCMW-RAAD

Tiensesteenweg 104, 3380 Bunsbeek
0497/54.09.37
yvette.sterkendries@glabbeek.be

Struys Tom - klein

Tom STRUYS
SCHEPEN

Berkendreef 11, 3380 Bunsbeek
0477/25.60.15
tom.struys@glabbeek.be

Vandermeulen Simon - klein

Simon VANDERMEULEN
VOORZITTER OCMW- EN GEMEENTERAAD

Politieraadslid
Craenenbroekstraat 26, 3380 Glabbeek
0494/40.56.67
simon.vandermeulen@glabbeek.be

Vangroenendael Jonas - klein

Jonas VANGROENENDAEL

Torenstraat 63A, 3384 Attenrode-Wever
0479/97.32.61
jonas.vangroenendael@glabbeek.be

Katrien2

Katrien VANHERCK

Dries 17, 3380 Glabbeek
katrien.vanherck@glabbeek.be

Vanwinkelen Kris - klein

Kris VANWINKELEN
SCHEPEN
Doelaagstraat 18, 3384 Attenrode-Wever
0496/55.30.59
kris.vanwinkelen@glabbeek.be

Vergeylen Ronny - klein

Ronny VERGEYLEN

Houtemsesteenweg 7, 3380 Bunsbeek
0475/99.91.73
ronny.vergeylen@glabbeek.be

Willems Michel - klein

Michel WILLEMS
Boeslinter 29, 3380 Bunsbeek
0473/74.16.63
michel.willems@glabbeek.be

CD&V
glabbeek.cdenv.be - facebook.com/cdenv.glabbeek

2018-ArnautsGeorges

Georges ARNAUTS
Ruekenbosstraat 5D, 3380 Bunsbeek
016/77.88.13
georgesarnauts@hotmail.be

2013-ArnautsHerman

Herman ARNAUTS
FRACTIELEIDER CD&V
Hulsbos 2b, 3384 Attenrode-Wever
016/77.84.55, 0498/52.87.04
herman.arnauts@telenet.be

2013-HolsbeekGreet

Greet HOLSBEEK
Bergstraat 1A, 3380 Glabbeek
016/77.86.65, 0474/94.66.60
greet.holsbeek@glabbeek.be

SamenGROEN
www.samengroen.be - facebook.com/samengroenglabbeek

KrisLentacker

Kris LENTACKER
Butschovestraat 10c, 3384 Attenrode-Wever
0476/76.18.71
kris.lentacker@samengroen.be

HildeVanbrabant

Hilde VANBRABANT
Zuurbemde 55, 3380 Glabbeek
0479/69.70.69
hilde.vanbrabant@samengroen.be