Cultuur- en erfgoedraad: samenstelling algemene vergadering

De volgende verenigingen zijn lid van de cultuurraad:

Samenstelling december 2017

Vereniging

Effectief afgevaardigde

Plaatsvervanger

Dansclub 2000

Rita Hendrickx

Torenstraat 30, 3384 Wever

rita.hendrickx.marjaux@skynet.be

Peter Coenen

Craenenbroekstraat 8, 3380 Glabbeek

Davidsfonds Glabbeek

Davidsfonds

www.davidsfonds.be

Monik Vandegaer

Moutsborn 6, 3380 Glabbeek

monika.vandegaer@telenet.be

Jef Verhulpen

Butschovestraat 29, 3384 Attenrode-Wever

jef.verhulpen@skynet.be

Heemkundige Kring Glabbeek

HKG

www.heemkunde-glabbeek.be

Gustaaf Vandegaer

Moutsbornstraat 9, 3380 Glabbeek

gustaaf.vandegaer@telenet.be

Ruben Donvil

Walmersumstraat 34, 3380 Bunsbeek

ruben.donvil@telenet.be

Karoesel vzw

Karoesel

Viviane Ausloos

Dorpsstraat 81, 3381 Kapellen

ausloos.viv@telenet.be 

Peter Deputter

Langstraat 15d, 3384 Attenrode-Wever

peter.deputter@skynet.be

Koninklijke Harmonie Crescendo

Crescendo

www.harmonieglabbeek.be

Louis Vandeput

Nieuwstraat 7, 3380 Glabbeek

louis.vandenput@gmail.com

Cindy Vandijck

Helstraat 11a, 3471 Hoeleden

cindy.vandijck@gmail.com

Kunst- en Cultuurkring Athena vzw

Athena

www.athena-vzw.be

Monique François

Houtemsesteenweg 3b, 3380 Bunsbeek

monique.francois@skynet.be

Jeannine Depré

Elzenbosweg 23, 3380 Tienen

jeannine.depre@telenet.be

KVLV Bunsbeek

kvlv

www.kvlv.be

Kristel Beyens

Walmersumstraat 35, 3380 Bunsbeek

kristel.beyens@huisindestad.be

Gyzelle Hermans

Walmersumstraat 59, 3380 Bunsbeek

johnny.massart@skynet.be

KVLV Glabbeek-Zuurbemde

kvlv

www.kvlv.be

Ria Boyen

Zuurbemde 101, 3380 Glabbeek

ria.boyen@outlook.com

Katherine Swerts

Doelaagstraat 20, 3384 Attenrode-Wever

Landelijke Gilde Bunsbeek

Landelijke Gilde

www.landelijkegilden.be

Norbert Adriaens

Meenselbeekstraat 6, 3380 Glabbeek

adriberke@gmail.com

Jeroen Adriaens

Baakstraat 1, 3380 Bunsbeek

jeroenadriaens@hotmail.com

Landelijke Gilde Glabbeek-Zuurbemde

Landelijke Gilde
www.landelijkegilden.be

Geert Fagniart

Rode 47, 3380 Glabbeek

fagniart@skynet.be

Kriebel en Huksel vzw

Renaat Collaerts

Steenbergestraat 25, 3384 Glabbeek

collaerts.renaat@telenet.be

Willy Vandevin

Steenbergestraat 5, 3384 Glabbeek

info@musicexplosion.be

M.I.A. - Moutborn in actie

Agnes Van Herck

Moutsbornstraat 10, 3380 Bunsbeek

ven.vanherck@telenet.be

Johan Lambert

Moutsbornstraat 5, 3380 Bunsbeek

lambert.houtmeyers@telenet.be

Natuurpunt Glabbeek
www.velpe-mene.be/glabbeek

Mark Vanherbergen

Vissenakensesteenweg 11, 3380 Bunsbeek

mark.vanherberghen@gmail.com

Els Marjaux

Torenstraat 30, 3384 Attenrode-Wever

elsmarjaux@hotmail.com

Pasar Glabbeek

Pasar

www.pasar.be/glabbeek

Ivan Vaesen

Dries 58, 3380 Glabbeek

ivan.vaesen@telenet.be

Leen Nys

Dries 58, 3380 Glabbeek

ivan.vaesen@telenet.be

Rode Kermis

www.rodekermis.be

Bernadette Guelinckx

Kromstraat 4, 3380 Glabbeek

rik.casteels@telenet.be

Frederik Vaes

Rode 33B, 3380 Glabbeek

frederik.vaes@rimo.be

Toneelkring Attenrode-Wever

Herman De Becker

Kasseiweg 2, 3380 Glabbeek

herman.de.becker@pandora.be 

Toneelkring 'De Muiletrekkers'

Georges Jacquemijn

Varenbergstraat 37a, 3381 Kapellen

georges.jacquemyn@gmail.com

Els Nijs

nijsels@hotmail.com

Verenigde Vrienden Steenweg Bunsbeek

Annie Hendrickx

Oplintersesteenweg 24, 3380 Bunsbeek

annie_hendrickx@telenet.be

Wim Hendrickx

Tiensesteenweg 107, 3380 Bunsbeek

wim1hendrickx@gmail.com

VIVA

Raymonda Debrier

Tiensesteenweg 236, 3381 Kapellen

margareta.vuerinckx@telenet.be

Ann Pierlet

Meenselbeekstraat 15, 3380 Glabbeek

annpierlet@hotmail.be

Zanggroep Tijdloos

Zanggroep Tijdloos

www.zanggroeptijdloos.be

Hilde Buttiens

Deelberg 11, 3300 Tienen

hilda.buttiens@gmail.com

Michel Hendrickx

Herrebeekstraat 36, 3471 Hoeleden

zanggroeptijdloos@hotmail.com

Zangkoor Sint-Niklaas Glabbeek

Firmin Vandeput

Craenenbroekstraat 11, 3380 Glabbeek

firminvandeput@skynet.be

An Bams

Keiberg 1, 3380 Glabbeek

an.bams@telenet.be

Zuurbemde FEEST!

Zuurbemde feest

www.zuurbemde.be

Luc Peeters

Zuurbemde 12, 3380 Glabbeek

peeters-l@telenet.be

Dirk Claes

Bronstraat 1, 3380 Glabbeek

dirk.claes110@telenet.be

Gezinsbond Glabbeek-Zuurbemde & Attenrode-Wever
www.facebook.com/Gezinsbond-Glabbeek-
Zuurbemde-Attenrode-Wever-1756157301273704/

Magali Nys

Doemstraat 9, 3384 Attenrode-Wever

magalinys.gezinsbondglabbeek@gmail.com

Maria Vanwinkel

Grotestraat 18, 3380 Glabbeek

roger.pittomvils@belgacom.net

Cv De Gildegarde Glabbeek

www.facebook.com/TienseStadsgarde

Yolanda Bruyninckx
(Bestuurslid Raad van Bestuur)

Ruekenbosstraat 4, 3380 Bunsbeek

yolleke@gmail.com

Hans-Werner Hion

Dries 8, 3380 Glabbeek

hw.hion1@telenet.be

Deskundigen en geïnteresseerde inwoners

Geïnteresseerde inwoner

Edmond Denruyter

Pepinusfortstraat 31, 3380 Bunsbeek

e_denruyter@hotmail.com

Deskundige cultuur- en erfgoedraad

Lieve Degeest

(Bestuurslid Raad van Bestuur)

Meenselbeekstraat 9, 3380 Bunsbeek

lieve.degeest@scarlet.be

Deskundige cultuur- en erfgoedraad

Oswald Kuijken

(Bestuurslid Raad van Bestuur)

Meidoornstraat 3,  3380 Glabbeek

oswald.kuijken@telenet.be

Deskundige cultuur- en erfgoedraad

Michel Lambrechts

(Bestuurslid Raad van Bestuur)

Kapellenstraat 8, 3380 Glabbeek

michel.lamb@telenet.be

Deskundige cultuur- en erfgoedraad

Jonas Vangroenendael

(Bestuurslid Raad van Bestuur)

Torenstraat 63A, 3384 Attenrode-Wever

jones132@msn.com

Deskundige cultuur- en erfgoedraad

Dave Debecker

(Ondervoorzitter Raad van Bestuur)

Vlaasstraat 1a, 3380 Bunsbeek

daviddebecker@yahoo.com

Deskundige cultuur- en erfgoedraad

Ronny Laermans

(Voorzitter Raad van Bestuur)

Varenbergstraat 15, 3381 Kapellen

ronny.laermans@telenet.be

Waarnemende leden
Vereniging / Afvaardiging

Effectief afgevaardigde

Plaatsvervanger

Deskundige cultuurraad

Edmond Denruyter

Pepinusfortstraat 31, 3380 Bunsbeek

e_denruyter@hotmail.com

BOK

BOK

www.bok.be

Remi Vangoidsenhoven

(niet-stemgerechtigd)

Tiensesteenweg 101, 3380 Bunsbeek

016/77.91.93

remiv9@gmail.com

André Camps

Oude Diestsestraat 13, 3380 Bunsbeek

andre.camps@belgacom.net

Schepen van Cultuur

Natasja Ons

(Bestuurslid Raad van Bestuur)

Doemstraat 5, 3385 Glabbeek

0470/97.55.48

natasja.ons@glabbeek.be

Schepen van Erfgoed

Peter Reekmans, Burgemeester

(Bestuurslid Raad van Bestuur)

Grotestraat 33, 3380 Glabbeek

peter.reekmans@glabbeek.be

Cultuurdienst Glabbeek:
coördinator

Alain Goyens

(Secretaris Raad van Bestuur)

Stationsstraat 14, 3381 Kapellen

alain.goyens@glabbeek.be

CD&V Glabbeek

Francine Vandeput

Butschovestraat 5, 3384 Glabbeek

francinevandeput@telenet.be

SP.A Glabbeek

Michaël Degeest

Meenselbeekstraat 15, 3380 Glabbeek

michael.degeest@telenet.be

Dorpspartij Glabbeek

Ann Dormaels

Dries 30 bus 2, 3380 Glabbeek

ann@dorpspartij.be

SamenGROEN Glabbeek

Martine Geens

Butschovestraat 41, 3384 Attenrode-Wever

martine.geens@gmail.com